Negyedik hely a Mini Kupáról
A hétvégén a Folyondár utcai Sportcsarnok adott otthont a Leány Röplabda Mini Kupának.A Nyíregyházi Sportcentrum együttese Savic Bernadett edző vezetésével utazott a fővárosba.A nyíregyházi gyerekek legelőször a RÖAK Kaposvár Sárga csapatával léptek pályára és 0-3 nyertéka mérkőzést. A következő két mérkőzést szintén 3-0-ás győzelemmel zárták, a Szolnoki Sportcentrum A ésa BRSE 3 gárdája ellen. A negyedik meccsüket a Kertvárosi SE 1-vel játszották,de itt sajnos 0-3 vereséget szenvedtek.
A Nyíregyházi Sportcentrum együttese a Mini Kupát a negyedik helyen zárta.
A Nyíregyházi Sportcentrum csapatának névsora2. Savic Lea4. Mátyási Flóra Júlia6. Czeglédi Laura Blanka7. Szécsi Panna8. Márton Szabina9. Tolnai Janka10. Pál Dorottya11.Jí Xin Nan12. Urbán Zsófia13. Vitéz Veronika
Edző: Savic Bernadett