Tornagyőzelem
Megszerezte első tornagyőzelmét a Nyíregyházi Sportcentrum U13-as csapata.
Savic Bernadett együttese vasárnap Gödöllőn az Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokságon küzdhetett meg a legjobb helyért.A nyíregyházi lányok a délelőttöt a csoportmérkőzésekkel kezdték, ahol először a Szegedi RSE-vel léptek pályára, majd a RÖAK Kaposvárral mérkőztek meg. Az elődöntőben a Gödöllő ellen 2-1-es győzelmet aratott a NySc gárdája, így a döntőt a Szegedi RSE-vel játszották. A nyíregyháziak magabiztos,szép játékkal 2-0-ra nyerték meg a végén a tornát.
Eredmények:Szegedi RSE – Nyíregyházi Sportcentrum A 3-0Nyíregyházi Sportcentrum A – RÖAK Kaposvár Kék 3-0RÖAK Kaposvár Kék – Szegedi RSE 1-2
ElődöntőSzegedi RSE – Szombathelyi SI/ HVSE 2-0GRC – Nyíregyházi Sportcentrum A 1-2
Döntő Nyíregyházi Sportcentrum A – Szegedi RSE 2-0
A Nyíregyházi Sportcentrum A csapata2. Bugyi Eszter Dorka3. Savic Lea4. Oroszvári Csenge5. Mészáros Rebeka6. Czeglédi Laura Bianka7. Szécsi Panna8. Márton Szabina9. Tolnai Janka10. Pál Dorottya11. Ji Xin Nan12. Mátyási Flóra Júlia