Két győzelemmel tértek haza
Szombaton a Nyíregyházi Sportcentrum U17 röplabda együttese Budaörsön lépett pályara a Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokságban.
A nyíregyházi lányok a RÖAK Kaposvár Kékkel, a Budaörsi DSE/ Emericus SE-vel és az UTE A-val mérkőztek meg.
-Gyakorlatilag a kitűzött célt teljesítettük. Két győzelemmel tértünk haza a tornáról. A Kaposvárt 1-3, a Budaörsöt pedig 2-3 győztük le. A Budaörs ellen igazi bravúrra volt szükség, hiszen két négyesütőnk is hiányzott, de úgy értékelem, hogy nagy akaratunknak köszönhetően ezzel megtettük az első lépést a döntőbe kerülésért. Bízunk abban, hogy március 30-án már teljes létszámmal tudunk nekivágni második tornának. – mondta el a csapat tréne, Erdősné Balogh Erika.
Eredmények:
RÖAK Kaposvár Kék – Nyíregyházi Sportcentrum 1-3Budaörsi DSE/Emericus SE – Nyíregyházi Sportcentrum 2-3Nyíregyházi Sportcentrum – UTE A 0-3
A csapat névsora:
1. Kindrusz Doroti2. Kis Bianka3. Bodnár Eszter 4. Móré Gréta5. Jakab Zsófia7. Leskó Panna8. Kiss Virág10. Gadzsa Anasztázia11. Islai Lilla Barbara13. Racskó Dorina15. Bogár Dorina16. Molnár Dóra
Edző: Erdősné Balogh Erika