Jégkorong torna a Nyíregyházi Városi Jégpályán
Szombaton hazai tornát rendeztek a Nyíregyházi Városi Jégpályán, ahol a Nyíregyházi Sportcentrum U10-es jégkorong csapata a Debrecen, a Kazincbarcika és a Sátoraljaújhely együtteseivel lépett pályára. A nyíregyházi fiatalok három győzelmet szereztek és egy vereséget szenvedtek.
A Nyíregyházi Sportcentrum játékosai: Andrási Csaba, Baka Zsombor, Balázs Bence, Bereczky Ádám, Borbás Bence, Dankó Barnabás, Molnár Bence, Mráz Milán, Teschmayer Ákos, Zsoldos Bende, Kutasi Botond

Edző: Szabó Dániel