Hétvégén Futsal a Continental Arénában
Első alkalommal kerül megrendezésre január 20-án, vasárnap a Nyíregyházi Sportcentrum szervezésében az U19-es Futsal Torna a Continental Arénában.
A hétvégi tornáról Sitku Ernő, a Nyíregyházi Sportcentrum sportigazgatója, Székely János futsaledző és a torna szervezője, valamint Bus Iván szakosztályvezető beszélt a csütörtök reggeli sajtótájékoztatón, melyen elhangzott, hogy nyolc csapat adta le a nevezést, többek között a Nyíregyházi Sportcentrum együttese is, de érkeznek még Demecserből és Tarpáról is. A cél, hogy meghonosítsák a sportágat a Continental Arénában, s bíznak abban, hogy sokan kilátogatnak a vasárnapi eseményre.Az első mérkőzések reggel 9 órakor kezdődnek majd, a döntőkre délután 16.30-17.00 óra körül majd sor. A rendezvény ingyenes!
Csapatok:
„A” csoport: