A két ünnep között is sakkoztak
Sakkversennyel zárták az évet a Nyíregyházi Sportcentrum sakkozói. December 27- 31. között került megrendezésre Nyíregyházán a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei egyéni sakkbajnokság.
Az utolsó két napon a bajnokság rapid és villám verzióira lehetett nevezni. Leginkább a rapid volt népszerű a nevezések tekintetében, ahol több mint harmincan mérték össze a tudásukat.
A legeredeményesebbnek Varga Marcell bizonyult, aki mindhárom versenyen bizonyított és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye egyéni sakkbajnoka lett.
A Nyíregyházi Sportcentrum versenyzőinek eredményei a következőek voltak:
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei egyéni sakkbajnokság (7 forduló):
1. Varga Marcell 66. Blahota Marcell 416. Varga Míra 1
[LINK]
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei egyéni rapid sakkbajnokság (7 forduló):
1. Varga Péter 6,53. Varga Marcell 5,58. Ugyan Dániel 4,512. Görbe Szabolcs 414. Rubóczki Tibor 416. Blahota Marcell 3,526. Blahota István Dr. 2,527. Varga Míra 2,532. Ugyan Júlia 0,5
[LINK]
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei egyéni villám sakkbajnokság (9 forduló):
1. Varga Péter 83. Varga Marcell 74. Gunyecz Zoltán Dr. 59. Blahota Marcell 4,517. Varga Míra 2