Zsinórban a harmadik győzelem
Parádés játékkal kezdett a Nyíregyházi Sportcentrum serdülő leány kézilabda együttese a bajnokság harmadik fordulóján, a Füzesabony csapata ellen. Már az első félidőben sikerült magabiztos előnyre szert tenni…
Már az első félidőben sikerült magabiztos előnyre szert tenni, így az öt kiállítás sem vetette vissza a nyíregyháziak támadójátékát. Gergely Petra támadójátékával, Makkai, Kostyó és Torkos védőmunkájával emelkedett ki a mezőnyből.
Nyíregyházi Sportcentrum – Füzesabonyi Sport Club 34-17 (18-7)
Nyíregyháza: Kostyó 3, Torkos 5, Barzó 4, Makkai 4, Gergely 10, Pap 5, Lengyel 3, Nagy, Molnár, Dudás, várkondi, Szegedi.