Értékes győzelemmel indítottak
Szeptember 20-án a Continental Arénában fogadták a Kék Cápák a Budapest Honvéd együttesét. A fővárosiak jobban indítottak, a Cápáknak a 10. percre sikerült felvenni a ritmust…
A Nyíregyháza Blue Sharks U20-as csapata értékes győzelemmel indította a 2018-2019-es szezont.
Szeptember 20-án a Continental Arénában fogadták a Kék Cápák a Budapest Honvéd együttesét. A fővárosiak jobban indítottak, a Cápáknak a 10. percre sikerült felvenni a ritmust. Az első negyedet már előnnyel zárta Nyíregyháza. Fej-fej mellett haladt a két gárda a mérkőzés végéig. A végjátékban a hazaiak bizonyultak jobbnak, így fontos győzelemmel zárult az első forduló.
Nyíregyháza Blue Sharks U20 – Budapesti Honvéd SE 96-94 (29-25,29-24,16-24,22-21)
Nyíregyháza: Sitku 12/3, Vaskó 6/3, Karakó 3, Mokánszki 27/6, Demeter 10/6, Bíró 5/3, Fazekas 21/6, T. Bodnár 1, Hengsperger 2, Sipos 9/9, Marjay.Edző: Sitku Ernő, Lekli József