Gyulaházán az U15 kézisek
Hétfőtől péntekig bevált helyszínen, Gyulaházán készülnek a Nyíregyházi Sportcentrum U15-ös fiú kézilabdázói a szeptember eleji bajnoki rajtra…
Hétfőtől péntekig bevált helyszínen, Gyulaházán készülnek a Nyíregyházi Sportcentrum U15-ös fiú kézilabdázói a szeptember eleji bajnoki rajtra.
– Naponta hármat edzünk, reggeli előtt a szabadban, a falu szélén futunk, délelőtt és délután pedig teremben dolgozunk. A srácok komoly terhelést kapnak a héten, épp ezért remek szolgálatot tesz a csarnok épületében található úszómedence, ahol a fiúk a foglalkozások közt lelazíthatják az izmaikat. A munka mellett a kikapcsolódásra is fordítunk időt, ma este megnézzük a Vidi meccsét, csütörtökön pedig szalonnát fogunk sütni. Eddig mindenki lelkes és motivált, remélem kitart a srácok lelkesedése – adott helyzetjelentést Gyulaházáról Tarnavölgyi Gergely, a csapat edzője.