Megkezdték a felkészülést
Szerdán délben a Nyíregyházi Sportcentrum U16 és U18-as kosárlabda csapatai is megkezdték a felkészülést a következő bajnoki szezonra…
Szerdán délben a Nyíregyházi Sportcentrum U16 és U18-as kosárlabda csapatai is megkezdték a felkészülést a következő bajnoki szezonra.
– Augusztus végéig összevontan fognak edzeni a fiatalok a Continental Arénában. A cél, hogy megfelelően szét tudjuk őket válogatni korosztály és tudás szerint. A csapatok még hiányosak, sokan még a nyaralnak, de jövő héttől már teljes létszámmal tudjuk folytatni az edzéseket. Az edzők közül Schreiber József, Baksa Ádám, Boczkó Ádám, jómagam és augusztus második hetétől pedig Lekli József is besegít majd a felkészítő munkába. – mondta el Siska János, az NySc kosárlabda szakágának vezetője, aki hozzátette, hogy a szezon szeptemberben kezdődik a selejtezőmérkőzésekkel.