Kölyök Atlétika verseny Nyíregyházán
Napsütéses időben, a Nyíregyházi Városi Stadionban rendezte meg május végén a Kölyök Atlétika csapatversenyét a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit kft atlétikai szakága, amelyen a legkisebb korosztály mérhette össze a tudását…
Napsütéses időben, a Nyíregyházi Városi Stadionban rendezte meg május végén a Kölyök Atlétika csapatversenyét a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit kft atlétikai szakága, amelyen a legkisebb korosztály mérhette össze a tudását.
A megnyitó után a következő versenyszámokban versenyezhettek a kisiskolások: forma-1, sprint/gát futás, koordinációs létra futás, béka ugrás, kölyök gerelyhajítás, rudugrásés a végén 8 perces állóképességi futás.
A vidám atlétikai viadalon a következő hat iskola vett részt: Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola, Bethlen Gábor Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Móricz Zsigmond Általános Iskola, Petőfi Sándor Tagintézmény és az Arany János Gimnázium és Általános Iskola.
A verseny végén a gyerekek örömmel vették át a Kölyök Atlétikai oklevelüket.