Nyíregyházi bronzérem a B33-an
A hétvégén Budapest adott otthont a B33 U18 Országos Bajnokság döntőjének. A Nyíregyházi Sportcentrum U18-as csapata a márciusi és az áprilisi csoportmérkőzéseket követően második helyen jutott be az országos döntőbe…
A hétvégén Budapest adott otthont a B33 U18 Országos Bajnokság döntőjének. A Nyíregyházi Sportcentrum U18-as csapata a márciusi és az áprilisi csoportmérkőzéseket követően második helyen jutott be az országos döntőbe.
A nyíregyháziak a Debrecennel, a Falco Kc-val, a PVSK-val kerültek egy csoportba. A Debrecen és a Falco Kc együttesét 15-8-ra sikerült megverniük, a harmadik mérkőzésen a PVSK gárdája ellen egy játékvezetői hiba miatt vereséget szenvedtek, így a döntőbe jutásért a Szolnoki Olaj csapatával kellett megküzdeniük.
A végeredmény 17-12 lett a szolnokiak javára, így a Sportcentrum nem jutott a döntőbe, holtversenyben a harmadik helyet sikerült megszerezniük a pécsi gárdával együtt.
Mérkőzés eredmények:
Nyíregyházi Sportcentrum – Debrecen 15-8Nyíregyházi Sportcentrum – Falco Kc 15-8PVSK – Nyíregyházi Sportcentrum 22-17
A csapat tagjai:Sipos TimótNagy DánielBolden ImmanuelPollák BalázsEdző: Csizmadia Levente
Eredmények:
Fiúk:1. Honvéd Sólymok2. Szolnoki Olaj KK3. PVSK Panthers A3. Nyíregyházi SC