Manó Kupa Budapesten
A hétvégén a legkisebb röplabdások (U10) Budepesten mérhették össze a tudásukat. A Folyondár utcában megrendezett Manó Kupa döntőn összesen 54 csapat indult…
A Folyondár utcában megrendezett Manó Kupa döntőn összesen 54 csapat indult, köztük a Nyíregyházi Sportcentrum két együttessel. A mérkőzések 9 pályán zajlottak, minden csapat a saját csoportjában játszotta le az öt mérkőzését. A nyíregyházi kislányok szép játékkal, kisebb “vizsgadrukkal”, szép csapatjátékkal minden meccsüket megnyerték.
A kupa végén senki sem távozott üres kézzel, hiszen  mindenkit győztesként hirdettek ki a szervezők.
A csapat névsora:
Helmeczi LucaIgnácz PálmaRoskó MolliPusztai HannaMakara HédiMázsári HannTomori TamaraLukács LiliMagyar DorinaSzentjóbi-Szabó BiankaPethő Nóra
Edző: Sitku Tamara, Erdősné Balogh Erika