Négyből négy győzelem
A labdajátékoké volt a főszerep a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlás korosztályú csapatainál.
A Sportcentrum U13-as leány röplabda együttesei Miskolcon mérettették meg magukat az Országos Mini Bajnokság utolsó tornáján. Mindkét csapat kiválóan szerepelt, az U13 „B” csapat Moravszki Gyula irányítása mellett  négyből négy győzelmet, míg a Savic Bernadett által trenírozott U13 „A” együttes négyből három győzelmet szerzett.
Ezzel a teljesítményükkel mindkét Nyíregyházi Sportcentrumos gárda ott lesz a májusban megrendezésre kerülő budapesti országos döntőn.