Rekordlétszám a Nyuszi Futáson
Évről-évre nő a népszerűsége a Nyuszi Futásnak Nyíregyházán, amely már a 27. alkalommal került megrendezésre. A kedvezőtlen időjárás sem tántorította vissza azt a közel 1500 mozogni vágyót…
A kedvezőtlen időjárás sem tántorította vissza azt a közel 1500 mozogni vágyót, aki március 31-én kilátogatott a Városi Stadionba. Ez az a rendezvény, amely igen népszerű a családok körében, hiszen a legkisebbektől a felnőttekig mindenki találhat magának színes kísérőprogramot a futás mellett. Négy futamban hirdettek győzteseket, az érmeket a dobogósok nyakába Dr. Szabó Tünde sportért felelős államtitkár akasztotta.
Senki nem távozott üres kézzel, hiszen minden futót megajándékozott a Sportcentrum szervező csapata, és mintegy 100 tombola ajándék került kisorsolásra a szépszámú támogatóknak köszönhetően.