Tavaszindító Nyuszi Futás a stadionban
Március 31-én, szombaton 27. alkalommal ismét Nyuszi Futás a Városi Stadionban. Az eseményt már sokadjára a Nyíregyházi Sportcentrum szervező csapata bonyolítja, a név garancia arra, hogy mindenki jól érezze magát…
Március 31-én, szombaton 27. alkalommal ismét Nyuszi Futás a Városi Stadionban.
Az eseményt már sokadjára a Nyíregyházi Sportcentrum szervező csapata bonyolítja, a név garancia arra, hogy mindenki jól érezze magát, aki kilátogat a stadion centerpályájára a hétvégén. A főszerep a futásé (ovisoknak és a családoknak 400m, az általános iskolásoknak 800 m), de számos színes program biztosítja a családok önfeledt szórakozását. A gyerekek óhaját teljesítve lesz Nyuszi Expressz, cukorágyú, Lulu Bohóc és a legkisebbeknek nyuszi simogató.
A számos támogatók közül kiemelkedik a Tiszántúli Takarék és a Nyíregyházi Kenyérgyár, akikre a Sportcentrum már hosszú-hosszú évek óta számíthat minden nagyobb rendezvényén.