Újabb győzelem
Nehezen lendült játékba a Nyíregyházi Sportcentrum leány serdülő kézilabda csapata a bajnokság soros fordulóján, a Kazincbarcikai KSE együttese ellen. Egészen a félidő 20. percéig fej-fej mellett haladt…
Egészen a félidő 20. percéig fej-fej mellett haladt a két csapat. Az első játékrész végére azonban Gergely Petra és Kostyó Panni góljaival meglépett Nyíregyháza, így négy gólos előnnyel vonulhattak pihenőre. A folytatás már jobban sikerült, a Kazincbarcika elfáradt, a Sportcentrum beállította a papírforma győzelmet.

Kazincbarcikai KSE – Nyíregyházi Sportcentrum 17-29 (11-15)

NySC gólszerzői: Kostyó Panni 7, Kovács Napsugár 2, Pap Zsófi 2, Makkai Kitti 5, Karaf Dina 4, Torkos Lilla 5, Gergely Petra 4, Kiss Petra, Fehér Virág, Fehér Lili, Dudás Boglárka (kapus).