Izgalmas csatában sportcentrumos győzelem
Rangadóhoz méltó izgalmas derbit játszott a Nyíregyházi Sportcentrum leány serdülő kézilabda csapata a bajnokság soros fordulóján az Ózd együttese ellen…
Rangadóhoz méltó izgalmas derbit játszott a Nyíregyházi Sportcentrum leány serdülő kézilabda csapata a bajnokság soros fordulóján az Ózd együttese ellen.
A tavaszi szezont jól kezdő lányok a győzelemmel a tabella negyedik helyére kerültek. Végig Nyíregyháza vezetett, de még a három gólos különbség sem jelentett megnyugtató fölényt. A Lóci DSE a második félidő hetedik percére kiegyenlített (17-17). A hazaiak időkérése után a csapat sorra termelte a gólokat, és az így megszerzett négy gólos vezetésből, csupán egyet tudott lefaragni Ózd a mérkőzés végére.
Nyíregyházi Sportcentrum – Lóci DSE 27-24
NYSC gólszerzői: Kostyó Panni 8, Kovács Napsugár 3, Pap Zsófi 6, Karaf Dina 4, Torkos Lilla 6.