Nyuszi futás a stadionban
Ez évben is megrendezésre kerül Nyíregyháza MJV Önkormányzata és a Nyíregyházi Sportcentrum szervezésében a TISZÁNTÚLI TAKARÉK NYUSZI FUTÁS, a Városi Stadionban Nyíregyházán március 31.-én szombaton 10.00 órától.
Minden gyermeket megajándékozunk illetve minden valamelyik távot teljesítő résztvevő tombola szelvényt kap. A rendezvény végén több mint száz tombola ajándék vár majd gazdára. Az esemény mindenki számára ingyenes és regisztráció sem szükséges. A rendezvényre nagy szeretettel várunk mindenkit.
A részletes program a mellékelt plakáton található.
Jöjjenek el családostól és töltsünk el egy kellemes délelőttöt március utolsó napján.