Rajtol a tavaszi szezon a leánybajnokságban
December 14-én játszotta a 2017-es esztendő utolsó bajnoki mérkőzését a Nyíregyházi Sportcentrum leány serdülő kézilabda csapata. Az azóta eltelt két hónap kemény munkával telt az aktív feltöltődési időszakban…
Az azóta eltelt két hónap kemény munkával telt az aktív feltöltődési időszakban. Alapozó jellegű edzések és edzőmérkőzésekkel készültek a nyíregyházi lányok a héten startoló bajnokságra. A Sportcentrumosok mérlege 13 mérkőzésből 8 győzelem 1 döntetlen és 4 vereség, ezzel az eredménnyel csupán két ponttal vannak lemaradva jelenleg a dobogóról az Észak-Keleti csoportban. Fontos lenne a jó kezdés a Sárospataki USI együttese ellen, mert a győzelemmel feljebb léphetnének a Sportcentrumos lányok a tabellán (5. hely).
A mérkőzés ideje: 2018.02.15., csütörtök 15.00 óra
A mérkőzés helyszíne: Nyíregyháza, Kertvárosi Általános Iskola tornaterme
(a képen a Nyíregyházi Sportcentrum serdülő leány és a Kölcsey DSE junior leány kézilabda csapata látható edzőmérkőzés után)