Egyre több „szépkorú„ sportol a sportcentrum szervezésében
A MOZDULJ NYÍREGYHÁZA program keretében meghirdetett lehetőséggel egyre többen élnek, új tagok a stadionban szervezet jóga és teke lehetőséggel a téli időszakban…
A MOZDULJ NYÍREGYHÁZA program keretében meghirdetett lehetőséggel egyre többen élnek, új tagok a stadionban szervezet jóga és teke lehetőséggel a téli időszakban.
Minden héten, csütörtökön 9.00 – 12.00-ig várják a NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM szervezői az új és a régi tagokat. A több mint négyszázötven taggal rendelkező klubban a Jógások foglalkozását KARDKOVÁCSNÉ JUDIT vezényli a teke foglalkozásokat pedig TÁLAS MIKLÓS irányítja akit egyébként a klubtagok a mai napon bensőséges körülmények között köszöntöttek 76. születésnapja alkalmából.