Faróban edzőtáborozik a nyíregyházi gyalogló
Helebrandt Máté, a Nyíregyházi Sportcentrum gyaloglója a magyar gyaloglóválogatottal együtt január utolsó hétvégéjén utazik Portugáilába, hogy megfelelő körülmények között készüljön az idei versenyszezonra…
Helebrandt Máté, a Nyíregyházi Sportcentrum gyaloglója a magyar gyaloglóválogatottal együtt január utolsó hétvégéjén utazik Portugáilába, hogy megfelelő körülmények között készüljön az idei versenyszezonra.
Helebrandt Máté már biztos indulója a nyári berlini Európa-bajnokságnak, fő célja, hogy az 50 kilométeres távon a lehető legjobb eredményt érje el.
A nyíregyházi sportoló és felkészítője, Pokrovenszki József február második felében tér majd vissza Nyíregyházára, ahol folytatja majd a munkát az idei versenyszezonra.