Megsemmisítő vereséget mértek ellenfelükre
Megsemmisítő vereséget mért bonyhádi ellenfelére a Nyíregyháza Blue Sharks U20-as fiú kosárlabda csapata az NB I.B Piros csoport szombati játéknapján a Continental Arénában…
Megsemmisítő vereséget mért bonyhádi ellenfelére a Nyíregyháza Blue Sharks U20-as fiú kosárlabda csapata az NB I.B Piros csoport szombati játéknapján a Continental Arénában.
A nyíregyházi fiúk edzője Sitku Ernő, már hamar látta, hogy nem lesz szükség a rutinosabbak (Mokánszki, Sitku, Vaskó, Demeter, Vida) játékára, így hamar kispadra küldte őket, hogy pihenjenek a felnőtt mérkőzésre. A 2000-2001-es születésű játékosok is könnyedén megoldották a feladatot, és egy felszabadult játékkal megsemmisítő csapást mértek a Bonyhádi KSE együttesére. A csapat 15 fordulót követően 11 győzelmet szerzett, ezzel birtokolja az ötödik helyet a tabellán.

Nyíregyháza Blue Sharks – Bonyhádi KSE 141-41 (37-10,44-13,36-8,24-10)