A Vasas ellen kezdtek a kosarasok
Nem várt könnyű mérkőzés a Nyíregyháza Blue Sharks férfi U20-as férfi kosárlabda csapatára a hétvégén. Jól kezdett Nyíregyháza a Vasas Akadémia együttese ellen, egészen a harmadik játékrész végéig vezettek a vendégek…
Jól kezdett Nyíregyháza a Vasas Akadémia együttese ellen, egészen a harmadik játékrész végéig vezettek a vendégek. A végjátékban megugrott a Vasas gárdája, a nyíregyházi játékosok egyre több helyzetet elkönnyelműsködtek, így a vendéglátók győzelmével zárult a bajnokság 13. találkozója.
Vasas Akadémia U20 – Nyíregyháza Blue Sharks U20 85-65 (15-29,17-10,20-18,33-8)
Nyíregyháza Blue Sharks: Vida Z. 6/6, Farkas D. 11/3, Sitku M. 7/3, Mokánszki M. 13/3, Vaskó Gy. 2, Bolden I.15, Demeter Á. 11/9, Bíró B., Sipos T., Nagy D., Karakó B.