Ezüst- és bronzérem Miskolcról
Kibérelték a hétvégén a dobogót a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlás röplabda csapatai Miskolcon. Savic Bernadett U13 A együttese és Moravszki Gyula U13 B csapata a Földes Ferenc Gimnáziumban lépett pályára az OMB bajnokság következő fordulójában…
Savic Bernadett U13 A együttese és Moravszki Gyula U13 B csapata a Földes Ferenc Gimnáziumban lépett pályára az OMB bajnokság következő fordulójában.
Savic Bernadett “lányai” a BRSE 1, a DVTK, az MVSI 1 és a BVSC-Zugló együtteseivel mérkőztek meg. A döntő játszmára a Nyíregyházi Sportcentrumnak a BRSE 1 csapatával került sor. A kemény, küzdelmes mérkőzés során ezúttal a BRSE jött ki győztesen. A nyíregyháziak egy szép meccset követően az ezüstéremnek örülhettek.
A szabolcsiak másik alakulata, az U13 B, Moravszki Gyula, edző segédletével az MVSI 2, a BVSC-Zugló, a GLP Nyíregyháza, a BRSE 1 gárdájával mérhette össze a tudását. A csapatok mindent megtettek, hogy bebizonyítsák, hogy ki érdemes az éremre, így volt ez a nyíregyházi lányokkal is. A szoros meccsek után a Moravszki Gyuláék a BVSC Zugló lányaival a bronzéremért küzdhettek. Az U13 A után az U13 B is elmondhatta magáról, hogy a helye van a dobogón. A Nyíregyházi Sportcentrum U13 B együttesének sikerült a bronzérmet megszereznie.
Eredmények:
U13 A
Játékosok: Proviszki Enikő, Bartolák Annnabella, Fekete Ramóna, Tóth Lilien, Endrődi Hanna, Fekete Gréta, Gabnai Regina, Katics Kitti, Melis Zsófia, Radnai Lili, Radnai Luca, Valastyán Panni
BRSE 1 – Nyíregyházi Sportcentrum A 2:1DVTK – Nyíregyházi Sportcentrum A 0:3Nyíregyházi Sportcentrum – MVSI 1 3:0BVSC Zugló – Nyíregyházi Sportcentrum A 0:2Döntő: BRSE 1 – Nyíregyházi Sportcentrum A 2:0
Edző: Savic Bernadett
U13 B
Játékosok: Daniló Alexandra, Klebersz Lili, Mezősi Laura, Birta Zoé, Racskó Mira, Pradlik Tímea, Sipos Natália, Sitku Panna, Csernyik Kata Sára
Nyíregyházi Sportcentrum B – MVSI 2 2:1Nyíregyházi Sportcentrum B – BVSC Zugló 1:2GLP Nyíregyháza – Nyíregyházi Sportcentrum B 0:3BRSE 1 – Nyíregyházi Sportcentrum B 2:0Bronzéremért: BVSC Zugló – Nyíregyházi Sportcentrum B 1:2
Edző: Moravszki Gyula