Két fronton az úszók
A téli szünet előtt a Nyíregyházi Sportcentrum úszói az ország két irányába veszik az utat. A legnagyobbak nyolc versenyzővel, Urbin Tamás vezetésével Győrben a Győr Open nemzetközi úszóversenyen vesznek részt a hétvégén…
A legnagyobbak nyolc versenyzővel, Urbin Tamás vezetésével Győrben a Győr Open nemzetközi úszóversenyen vesznek részt a hétvégén. A nagyszabású megméretettésen 14 ország 72 egyesületének, több mint 800 versenyzője áll majd rajthoz.
A kicsik sem pihennek. Az utánpótlás delfin, cápa és gyermek korcsoportjának mintegy 35 versenyzője Gyula Sándor, Kelemen Olimpia és Kecskés Evelin tanítványai három napra Egerbe költöznek a IV. Pro Agria Kupára.