Több mint negyedszázada Mikulás Futás
Hiába volt zord az időjárás, ez sem tántorított el közel 800 résztvevőt a Mikulás Futástól Nyíregyházán. Az időjárást némileg ellensúlyozta a mozogni vágyók kedve, illetve a remek programok…
Hiába volt zord az időjárás, ez sem tántorított el közel 800 résztvevőt a Mikulás Futástól Nyíregyházán. Az időjárást némileg ellensúlyozta a mozogni vágyók kedve, illetve a remek programok.
Igazán családias légkörben és jó hangulatban rajtolt a több mint negyedszázados múltú Mikulás Futás. A Nyíregyházi Kenyérgyár a 14., az OTP Bank pedig 3. alkalommal támogatta ezt a nagyszerű szabadidős rendezvényt. A nevezők 3 versenytávon indulhattak, ahol természetesen az első három befutó dobogóra is állhatott. A gyerekek nagy örömére újra volt cukorágyú és Mikulás Expressz. Ahogy ilyenkor már lenni szokott, a rendezvényt a tombolasorsolás zárta, ahol a támogatóknak köszönhetően mintegy 100 nyereményt sorsolt ki a rendezőcsapat, a Nyíregyházi Sportcentrum.