Új mezben
Új mezeket, melegítőket kapott a Nyíregyházi Sportcentrum fiú serdülő kézilabda csapata. A Sportcentrumos kézisek a 2017/2018-os bajnoki szezonban már ebben az új szerelésben vághattak neki…
A Sportcentrumos kézisek a 2017/2018-os bajnoki szezonban már ebben az új szerelésben vághattak neki a mérkőzéseknek. A serdülők eddig a bajnokságban hét meccsből három győzelemmel és négy vereséggel hat ponttal a 6. helyen állnak a 12 csapatból. A fiúk november 16-án idegenben a Balassagyarmat ellen lépnek pályára, míg november 24-én, itthon a Vecsés csapatát fogadják.
A csapat tagjai: Barkó Csaba, Kertész Attila, Hering Attila, Lengyel Ákos, Baráth Gergő, Dolgos Bence, Hegedűs Gergely,Ceneri Levente, Tomasovszki Adrián, Csonka Bence, Orosz Ákos, Szabó Ákos, Kalmár Donát, Mezősi Milán, LencsésLevente, Orosz Gergő, Balogh Dávid
Edző: Kerekes Tamás