Két forduló, két győzelem
Nem volt bajnoki szünet az országos leány serdülő kézilabda bajnokságban. A Nyíregyházi Sportcentrum leány csapata két fordulót is játszott az elmúlt napokban…
Nem volt bajnoki szünet az országos leány serdülő kézilabda bajnokságban.
A Nyíregyházi Sportcentrum leány csapata két fordulót is játszott az elmúlt napokban. A hatodik fordulón a Hajdúszoboszlói KSKE együtteséhez utazott, ahol egy agresszív csapattal kellett megvívnia cseppet sem sportszerű ütközetét. A Sportcentrum végig ötletes, fegyelmezett játékkal egy fölényes győzelmet aratott idegenben. Az őszi szünet részeként, hazai környezetben fogadták a Kisvárdai KC gárdáját a bajnokság következő fordulóján. Egy nagyon szimpatikus játékosállományból álló együttest vert meg Nyíregyháza nagyarányú különbséggel, ezzel folytatta a jó szereplést.

Hajdúszoboszlói KSKE – Nyíregyházi Sportcentrum 14-26 (5-16)

Nyíregyházi Sportcentrum: Makkai K. 2, Kostyó P. 4, Kovács N. 7, Torkos L. 5, Kiss P. 4, Gergely P. 2, Barzó P. 1, Asztalos D. 1, Dudás B., Várkondi K. (kapusok).

Nyíregyházi Sportcentrum – Kisvárdai KC 27-9 (11-5)

Nyíregyházi Sportcentrum: Kostyó P. 4, Kovács N. 2, Torkos L. 5, Gergely P. 3, Barzó P. 2, Karaf D. 9, Heringh V. 2, Pap Zs. 2, Kiss P., Fehér L., Fehér V., Dudás B. (kapus).