Labdajátékoké a főszerep hétvégén
Az őszi szünetben sem pihennek a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzői, igaz kevesebb megmérettetés vár rájuk a megszokottnál…
Az őszi szünetben sem pihennek a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzői, igaz kevesebb megmérettetés vár rájuk a megszokottnál.
Kézilabda
A Sportcentrum serdülő kézilabdás lányai november 2-án fogadják a Kisvárdai KC csapatát a bajnokság 7. fordulóján. A mérkőzés helyszíne a Kertvárosi Iskola tornaterme, kezdete 15.00 óra.
Röplabda
A Nyíregyházi Sportcentrum NB II-es női röplabda együttese hazai pályán mérkőzik meg a Miskolc gárdájával. Az összecsapásra pénteken, 16.00 órai kezdettel kerül sor a Bem tornatermében.
Kosárlabda
Baksa Ádám kadett „C”kosárlabda csapatával Salgótarjánba utazik a bajnokság II. fordulójához érkezve. November 4-én, szombaton két mérkőzést játszanak.