Kölyök Atlétika verseny Nyíregyházán
Napsütéses őszi időben, a nyíregyházi Városi Stadionban rendezte meg a Kölyök Atlétika csapatversenyét a Nyíregyházi Sportcentrum atlétika szakága…
Napsütéses őszi időben, a nyíregyházi Városi Stadionban rendezte meg a Kölyök Atlétika csapatversenyét a Nyíregyházi Sportcentrum atlétika szakága.
A legkisebb korosztály indult a versenyen. A megnyitó után a következő versenyszámokban mérhették össze tudásukat a kisiskolások: forma-1, sprint/gát futás, béka ugrás, ugrókötél, medicinlabda dobás, célbadobás, távolugrás, létra futás és a végén állóképességi futás.
A versenyen a következő hat iskola vett részt: Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola, Bethlen Gábor Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Móricz Zsigmond Általános Iskola, Petőfi Sándor Tagintézmény és az Arany János Gimnázium és Általános Iskola.
A verseny végén a gyerekek örömmel vették át a Kölyök Atlétikai oklevelüket.