Röplabda dömping
A Nyíregyházi Sportcentrum U21-es leány röplabda csapata idegenben játszotta soros bajnoki fordulóját. A Jászberény együttese koncentráltabban küzdött a bajnoki összecsapáson…
A Jászberény együttese koncentráltabban küzdött a bajnoki összecsapáson, így Nyíregyháza 3:1 arányban alulmaradt. A serdülők két győzelemmel és egy vereséggel zárták az országos serdülők első tornáját. A Debrecen Eötvöst 3:1-re, az Eger gárdáját 3:0-ra verte, a BVSC csapatától 3:0-ra kikaptak.
A Sportcentrum ülőröplabda együttese Vácon kezdte meg a 2017-2018-as idényt. Sérülések miatt alap emberek maradtak távol a tornától, így nem a csapattól megszokott játékot mutatták. A bajnokság első körében Nyíregyháza az MTK-t 3:0-ra, Tatabányát 3:2-re győzte le, míg a hazaiak csapatától, Váctól 3:2 arányban vereséget szenvedett Nyíregyháza.