Labdajátékoké a főszerep hétvégén
A szeptember utolsó hétvégéjén a labdajátékoké a főszerep a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlás szakágainál…
A szeptember utolsó hétvégéjén a labdajátékoké a főszerep a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlás szakágainál.
Kosárlabda
A kadett fiú kosárlabda csapat Zalaegerszegre utazik szeptember 30-án. A két napos tornán a kiemelt bajnokságba kerülésért játszik a Nyíregyházi Sportcentrum a Zalaegreszeg, a Sopron és az Ifjú Sólymok csapatai ellen.
Program:
2017. 09. 30., szombat11.00 óra Zalakerámia ZTE KK – Nyíregyházi Sportcentrum18.45 óra Soproni SI – Nyíregyházi Sportcentrum
2017. 10. 01., vasárnap9.30 óra Nyíregyházi Sportcentrum – Ifjú Sólymok
Az U20 a Győri KC együttesét fogadja vasárnap a Continental Arénában 19 órai kezdettel.
Röplabda
A Nyíregyházi Sportcentrum U21-es röplabda korosztálya Jászberénybe, a serdülők Debrecenbe utaznak a soros bajnoki megmérettetésre, míg az NB II-es csapatunk itthon fogadja a DVTK együttesét. A hazai mérkőzést a Bem tornatermében játsszák szombaton, 14.00 órakor.
A Sportcentrum ülőröplabda együttese is megkezdi a 2017/2018-as idényt Vácott. Szeptember 30-án hét csapatos tornán vesznek részt. Nyíregyháza első körben a Vác, a Tatabánya és az MTK együttesei ellen lépnek pályára.
Kézilabda
Nem ismerik az ellenfelüket az ifi kézilabdás fiúk. Törökbálintra utaznak a Sportcentrumosok október első napján a Budai Farkasokhoz. Bécsi János csapatát betegség tépázta a héten, ennek ellenére is győzelmet remélnek.
2017. 09. 30. U14 II.o. Debrecen – Nyíregyházi Sportcentrum2017. 10. 01. ifi Budai Farkasok – Nyíregyházi Sportcentrum ifi2017. 10. 01. U14 I.o. Ózd – Nyíregyházi Sportcentrum