Dupláztak a röplabdások
A nyíregyházi Sportcentrum U19 leány röplabda csapata a Miskolc és a Szolnok ellen vívta első csatáját az ifi bajnokság első fordulóján, hazai pályán. Erős csapattal tudott kiállni a Sportcentrum…
Erős csapattal tudott kiállni a Sportcentrum, a felnőtt együttesben játszó Kundrák Eszter és Szabó Lili is erősítette Erdősné Balogh Erika gárdáját. A nyíregyháziak minden poszton felülmúlták ellenfelüket, határozott stabil játékkal dupláztak, két 3:0-ás győzelem született.
Felső sor balról: Erdősné B. Erika (edző), Kujbus F., Tamás A., Szabó L., Vass V., Tarlós P., Szilágyi Cs., Fáth Balázs (másodedző)Alsó sor: Nagy F., Máté G., Pap D., Tóth D., Kundrák E., Kiss L.