Biztosan nyertek a serdülő lányok
Jól sikerült a folytatás a serdülő kézilabdás lányoknak az országos bajnokságban. Hazai pályán bizonyíthattak a nyíregyháziak, az ellenfél a V.K.K. Nyírbátor csapata volt…
Hazai pályán bizonyíthattak a nyíregyháziak, az ellenfél a V.K.K. Nyírbátor csapata volt. Az első perctől kezdve nem volt kérdéses a mérkőzés kimenetele. Az első játékrészben az ellenfél csupán kétszer volt eredményes, míg a hazaiaknál hét játékos termelte a gólokat. A klasszisokkal jobb Nyíregyháza nagyarányú győzelmet aratott a második fordulón.

Nyíregyházi Sportcentrum – V.K.K. Nyírbátor 32-8 (14-2)

NYSC játékosai: Dudás Boglárka, Várkondi Kiara (kapusok), Karaf Dina 6, Makkai Kitti 2, Kostyó Panni 6, Kovács Napsugár 8, Asztalos Dóra, Torkos Lilla 4, Barzó Panna 1, Pap Zsófi 5, Fehér Virág, Fehér Lili.