Diszkosszal öregbítette az egyetem hírnevét
Gratulálok, büszkék vagyunk az eredményére. Mindig örömteli, ha a hallgatóink, oktatóink, dolgozóink az élet bármilyen területén kiemelkedőt nyújtanak, ezzel is öregbítve intézményünk és városunk hírnevét.
Ezzel köszöntötte csütörtökön délelőtt Vassné dr. Figula Erika, a Nyíregyházi Egyetem rektora. Hivatali helységében fogadta Szikszai Róbertet, aki a közelmúltban az universiade-én diszkoszvetésben bronzérmet szerzett. A Nyíregyházi Sportcentrum válogatottja, az egyetem végzős hallgatója ajándékot is kapott, majd egy rövid élménybeszámolót tartott a rektorasszonynak.
Forrás:szon.hu