Gőzerővel vetették bele magukat a munkába
Megkezdte a felkészülést a 2017-2018-as idényre a Nyíregyházi Sportcentrum egyetlen leány utánpótláskorú kézilabda csapata. Főként a futáson volt a hangsúly a héten…
Főként a futáson volt a hangsúly a héten, a Tiszavasvári úti pályán edzettek a lányok legyőzve a távokat és a meleget. A keret még hiányos, hiszen sokan még nyaralnak. Kemény esztendő vár az együttesre, az Országos Serdülő Bajnokságban indulnak ebben az évben úgy, hogy a csapat háromnegyede 2-3 évvel fiatalabb.
A gárda variábilis összetétele miatt kényszerültek ebbe a korosztályba, de a lányok elszántak és gőzerővel vetik bele magukat minden edzésen a munkába.