Megmutatta az EYOF-on szerzett érmeit Hatházi Dóra
Véget ért a XIV. Europen Youth Olympic Fesztivál Győrben, ahol nyíregyházi érdekeltség is volt. Hatházi Dóra a Nyíregyházi Sportcentrum úszója és edzője Gyula Sándor is megtapasztalhatta…
Hatházi Dóra a Nyíregyházi Sportcentrum úszója és edzője Gyula Sándor is megtapasztalhatta, hogy milyen nagyszerű eseménynek adott otthont Győr városa. A mindenidők legerősebb EYOF-án, 50 ország, közel 2500 versenyzője, 10 sportágban, 22 rekordot állított fel. A magyar csapat szereplése rendkívül eredményesnek tekinthető, hiszen összesen 4 arany-, 4 ezüst- és 6 bronzérmet szereztek. Dóri három számban is indult, tagja volt a 4X100 mix bronz-, és a 4X100 vegyes ezüstváltónak is.
Egyéni számában (100 m pillangó) egy nagyon értékesnek tekinthető 7. helyet úszott, amivel azért is elégedett lehet a sportoló és edzője, mivel a Sportcentrum úszója egy súlyos sérülésből tért vissza a versenyzéshez.