Ezüstérem váltóban
Javított a döntőben és a hetedik helyen sikerült beérnie a célba a Nyíregyházi Sportcentrum úszójának, Hatházi Dórának 100 m pillangón (1.01,83) egy nagyon erős mezőnyben a győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon…
Javított a döntőben és a hetedik helyen sikerült beérnie a célba a Nyíregyházi Sportcentrum úszójának, Hatházi Dórának 100 m pillangón (1.01,83) egy nagyon erős mezőnyben a győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon.
Dóra pénteken még egyszer a rajtkőre állt. Másodszor a 4×100 női vegyes váltó tagjaként hatalmas hajrában a dobogó második fokáig úszta be magát a csapat, 4:11,57-el.
Az úszók számára a hét utolsó munkanapján befejeződtek a versenyszámok. A magyar válogatott remek teljesítménnyel 4 arany, 4 ezüst és 6 bronzéremmel zárta az Eyof-ot.