Nyíregyházi versenybíró az Eyof-on
Vas László, a Nyíregyházi Sportcentrum atlétika szakágának vezetőjét nagy megtiszteltetés érte, hiszen felkérték a július 23. és 29. között Győrben megrendezésre kerülő Európai Ifjúsági Olimpia Fesztivál vezető versenybírójának az atlétikai ugrószámoknál.
– Nyíregyházáról egyedül engem hívtak versenybírónak. Azt tudom még, hogy Debrecenből és Miskolcról még ketten- ketten jönnek. A többi bíró főleg Budapestről és az ország számtalan pontjáról érkezik. Külön megtiszteltetésnek érzem, hogy vezető versenybíró lehetek majd egy ilyen neves nemzetközi megmérettetésen.- mondta Vas László.