Rangos nemzetközi versenyt nyert Bakosi Péter
Bakosi Péter, a Nyíregyházi Sportcentrum magasugrója egy meghívásos, rangos nemzetközi versenyen vett részt Szlovákiában. A megmérettetés nem egy szokványos helyszínen zajlott…
A megmérettetés nem egy szokványos helyszínen zajlott, a mozgalmas és pezsgő életű Kassa főterén. Igazi jamboree hangulatban, felszabadultan versenyzett Peti és a kissé szokatlan pályán 215 centimétert ugrott, ezzel megnyerte a meghívásos tornát. A Sportcentrum ugrója most már újabb megmérettetésre készül, hiszen július 21-én, Budapesten, a Dózsa pályán magasugróknak és távolugróknak rendezett ligaversenyen vesz részt. Az utolsó lehetőség, ahol Péter szintet teljesíthet a VB-re és az Universiade-re.