A nyakukba akasztották az aranyérmet
A bajnokságnak már egy hete vége, de a bajnoki érmet még csak most kapta meg a Nyíregyházi Sportcentrum férfi junior kézilabda csapata…
A bajnokságnak már egy hete vége, de a bajnoki érmet még csak most kapta meg a Nyíregyházi Sportcentrum férfi junior kézilabda csapata.
A 2016/2017-es szezon kemény küzdelmeket és rengeteg munkát hozott Bécsi János együttesének. 24 mérkőzésből 22 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség született. A megérdemelt aranyérmet a fiúk nyakába a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője (Kósa Árpád) és utánpótlás igazgatója (Kőhalmi Richárd) akasztotta.
A képen:
Álló sor balról jobbra:  Bécsi János edző, Ruzsinszki Benjámin, Szabó István, Mészáros Ákos, Vitális István, Gönczi Dániel, Csabai Gergely, Bécsi Ádám, Takács Zalán, Ferenczi Rajmund, Fórizs Roland
Ülő sor: Szedlacsek János, Krisztián Zsolt, Mihályi Béla, Both Péter, Manazya Felicián, Ruzsinszki Patrik, Illés Tamás, Pördi Patrik, Papp Péter.