Hetedikként zárták a bajnokságot
Május 6-án, 12 fordulót és 25 mérkőzést követően befejeződött a leány kézilabda U13-as korosztály bajnoksága. A Nyíregyházi Sportcentrum leány csapata az alapszakaszt követően bekerült…
A Nyíregyházi Sportcentrum leány csapata az alapszakaszt követően bekerült a keleti régió felsőházába és ott a hetedik helyen zárta az idényt. Az utolsó fordulóra szombaton került sor, ahová a ballagási ünnepségek miatt igencsak megfogyatkozva tudott kiállni Nyíregyháza. A bajnokság szerencsétlen alakulása miatt, az utolsó fordulóra három ütközet maradt, amin helytálltak a lányok. Nagyszerű kapusteljesítmény (Dudás Boglárka) és remek támadójáték jellemezte a hétvégét, amit a bajnokság három legerősebb együttese ellen mutattak a sportcentrumosok.
A csapatból kiemelkedett teljesítményével Torkos Lilla, Makkai Kitti, Kostyó Panni és Kovács Napsugár (az első három játékos a góllövőlista legjobbjai között szerepel), de dicséret illeti az egész csapatot.

Debreceni SC-SI – Nyíregyházi Sportcentrum 13-10
Lóci DSE – Nyíregyházi Sportcentrum 19-15