Holnap a legkisebbeké a pálya
A mindig nagyon jó hangulatú Vollé2020 Röpisuli program keretében szombaton, Nyíregyházán üthetik majd a röplabdát a legkisebbek…
A mindig nagyon jó hangulatú Vollé2020 Röpisuli program keretében szombaton, Nyíregyházán üthetik majd a röplabdát a legkisebbek.
– Gyerek versenyszámba 6 csapat, minibe 12, szuperminibe 9 és a legkisebb, a manók csoportjába összesen 10 csapat nevezett a Tiszántúlról. – mondta el Erdősné Balogh Erika, a Nyíregyházi Sportcentrum röplabda szakág vezetője.
Holnap, a Bem Iskolában kezdődő tornán Debrecenből, Kazincbarcikáról, Balmazújvárosból, Hajdúböszörményből, Kisújszállásról érkeznek gyerekek. A hazai színeket a Bem iskola csapatai, a Kazinczy és a Szent Imre iskola nebulói képviselik majd.
A cél, hogy a gyerekek minél inkább megszeressék a röplabdát és lehetőséget teremtsenek a jövő röplabda nemzetségének a versenyeken való megmérettetésére.