Bejutottak a legjobb négybe
Szerdán este a Nyíregyházi Sportcentrum junior kosárlabdásai a délutáni győzelem után ismét belecsaptak a lecsóba, ezúttal a Szombathelyi Sportiskola fiaival kerültek egy pályára a Junior Kosárlabda döntőjében, Debrecenben.
Az eredmény magáért beszél, hiszen 64-96 sikerült megszerezniük a győzelmet. Pethő Ákos, a csapat edzője elmondta, hogy nagyon jól kihasználták a magassági fölényüket.
– Jól elkaptuk a fonalat a második félidőben a külső dobásoknál, a szombathelyiek nem találtak rajtunk fogást. – tette hozzá.
Ezzel az eredménnyel a nyíregyházi alakulat bejutott a legjobb négy csapat közé. Folytatás ma délután, 15.00 órától a Honvéd ellen.
Az eredmény:

Szombathelyi Sportiskola KA – Nyíregyházi Sportcentrum KA/A 64-96 (15-26, 14-26, 26-24, 9-20)

A mérkőzések utólag, felvételéről és természetesen élőben is végigkövethetőek az alábbi linken:https://www.youtube.com/channel/UCuqMZezflLUXCReA-XaNv5w
Fotó: www.mkosz.hu honlapjáról