Új egyéni csúccsal a döntőben
Őrületes csaták várhatóak délután.
Nagyon jól kezdődött a Nyíregyházi Sportcentrum úszóinak a 119. Úszó Országos Bajnokság, Debrecenben. Szurovcsák Ivett egyik fő számában, 200 mellen tavaly nem sikerült a döntőbe kerülni, most viszont új egyéni csúccsal a negyedik helyen került a döntőbe, melyet az M4 Sportcsatorna élőben közvetít, 19:05-kor.
A nap másik jelentős úszása Hatházi Dórié volt, aki súlyos sérülése után ebben az évben először versenyezett. A legjobb számában, 200 pillangón “B” döntős lett, amit 19:43-kor láthatunk szintén élőben az M4 műsorán.
Hajrá lányok! Hajrá Sportcentrum!
200 mellen a mezőny a következő:
1. Vécsey Réka – Misk.VSI Nonprofit Kft.2. Hosszú Katinka – Iron3. Sebestyén Dalma – Győri ÚszóSport.4. Szurovcsák Ivett – Nyíregyházi Sportcentrum edző: Urbin Tamás5. Horváth Lili – Vasas Sc.6. Okos Glória – BVSC -Zugló7. Bozsó Sára – Kaposvári ” Adorján”8. Szabó-Feltóthy Laura – Vasas Sc.
200 pillangón a mezőny: (1-16.)
1. Jakabos Zsuzsanna – Győri Úszó Sportegy.2. Hosszú Katinka – Iron3. Késely Ajna – Kőbánya Sport Club4. Szilágyi Liliána – BHSE5. Kapás Boglárka – UTE6. Novoszoth Melinda – Darnyi Tamás SC7. Bonecz Boglárka – Szegedi Úszó Egylet8. Galamb Szimonetta  – Vasas Sc.9. Szilvási Gréta – Kiskunhalasi ÚGYE10. Kiss Dóra – FTC11. Szabó Inez – HKLSE – Szentendre12. Bokros Blanka – MTK13. Federics Nikolett – Darnyi Tamás SC14. Hatházi Dóra – Nyíregyházi Sportcentrum edző: Gyula Sándor15. Farkas Adél – BVSC-Zugló16. Bíró Lili – BVSC-Zugló