Zsúfolásig megtelt a Stadion
A szép idő és a remek programok sokakat kicsalogatott a 26. Szabolcs Takarék Nyuszi Futásra. Nagyszombaton, mint mindig, a Városi Stadionban…
Nagyszombaton, mint mindig, a Városi Stadionban, mint mindig újra családi programot szervezett a Nyíregyházi Sportcentrum. A fix programok mellett, mindenki találhatott magának kedves elfoglaltságot. Nyuszik simogatása, tojásfa állítás az óvodások által készített remekművekből, célba dobás ajándékokért, tojáselkapó verseny, csillám arcfestés, cukorágyú és ugrálóvárak biztosították a remek hangulatot. Minden gyerek ajándékkal térhetett haza, de a tombola nyereménykért mindenkinek teljesítenie kellett valamilyen futószámot.
A Nyíregyházi Kenyérgyár Kft. pedig finomabbnál finomabb termékeivel gondoskodott mindazokról, akik a nap folyamán megéheztek.
Többi fotók megtekinthetőek ide kattintva!