OSB röplabda döntős a Nyíregyháza
A hatos fináléban már biztosan ott van a Nyíregyháza. A mindent eldöntő utolsó mérkőzéseket június 9-11. között vívják meg a lányok…
A hatos fináléban már biztosan ott van a Nyíregyháza.
Az elmúlt hétvége pontot tett az Országos Serdülő Bajnokság döntőseinek végleges listájára. Március 25-e nem volt eseménytelen Budapesten, a Folyondár utcában, ahol a Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság elődöntőit rendezték meg.
A papírforma egy kicsit átrendeződött a lány csapatoknál, hiszen a házigazda Vasas gárdája nem tudta kihasználni a hazai pálya előnyeit. A Nyíregyháza és a Gödöllő is győzött ellenük, így a piros-kékek ezúttal nem lesznek ott a  döntőben.
A mindent eldöntő utolsó mérkőzéseket június 9-11. között vívják meg a lányok. A legjobb hat csapat pedig a Nyíregyházi Sportcentrum serdülői, a balatonfürediek, a békéscsabaiak, a felsőháziak, a gödöllőiek és az UTE.
Az OSB röplabda eredmény megtekinthető a mellékleteknél!
Fotó: Erdősné Balogh ErikaInfó:www.hunvolley.hu