Két mérkőzésből két győzelem
Két mérkőzésből két győzelem az ülőröplabdások hétvégi teljesítménye a felsőházi rájátszás első fordulóján. A torna rendezőjével, Kikindával kezdett Nyíregyháza…
Két mérkőzésből két győzelem az ülőröplabdások hétvégi teljesítménye a felsőházi rájátszás első fordulóján. A torna rendezőjével, Kikindával kezdett Nyíregyháza.
Az első szett sima játszmája után felerősödtek a hazaiak és küzdelmes játékban a második játékrészt 25-23 arányban hozta a Sportcentrum csapata. A folytatásban a hazaiak kerekedtek felül, így a harmadik szett nekik sikeredett jobban. A végjátékban jobban koncentráló Nyíregyháza, nem adott esélyt ellenfelének.
A második mérkőzés a Tatabánya együttese ellen igazi örömjátékot hozott a nyírségieknek, -9,-19,-13-ra nyerték a játszmákat.

Kikinda – Nyíregyházi Sportcentrum 1:3
Nyíregyházi Sportcentrum – Tatabánya 3:0