Hatházi Dóra díjat kapott
Magyarország legeredményesebb sportiskolás úszója lett Hatházi Dóra, a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzője, az Arany Általános Iskola és Gimnázium tanulója…
Magyarország legeredményesebb sportiskolás úszója lett Hatházi Dóra, a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzője, az Arany Általános Iskola és Gimnázium tanulója.
A plakettet természetesen Gyula Sándor, Dóra edzője is megkapta az eredményes munka elismeréseként. A SIOSZ gálát március 23-án immár nyolcadik alkalommal rendezték meg Budapesten, a Magyar Sport Házában. Az ünnepségen a 2016-ban legeredményesebb hazai sportiskolákat és sportiskolás sportolókat díjazták.
A Magyarország Legjobb Sportiskolája kitüntető címre négy kategóriában 23 intézmény pályázott.  A Legjobb Sportiskolás sportági sportolója címre 31 sportolót javasoltak.
Fotó: Beke Beáta